Stowarzyszenie Tak, Kraków! Działamy na rzecz rozwoju miasta Krakowa!
Dziękujemy, że byliście!

Dziękujemy, że byliście!

Serdecznie dziękuję wszystkim którzy tak licznie przybyli na sobotni pierwszy etap Tour de Cracovia, który zgromadził w sumie ok. 160 pasjonatów jazdy na rowerze w różnym wieku.

Liczne uczestnictwo oraz pozytywny przebieg całej imprezy świadczą o dużym zainteresowaniu Krakowian projektami promującymi aktywny wypoczynek.

Szczególne podziękowania za pomoc w przygotowaniu całej imprezy i udzielenie niezbędnego wsparcia technicznego kieruję do współorganizatora cyklu Tour de Cracovia,  Wojewódzkiego Ludowego Klubu Sportowego Krakus oraz pod adresem Rafała Majki, który uświetnił swą obecnością całe wydarzenie.

Serdeczne podziękowania należą się również gospodarzowi pierwszego etapu Wójtowi Gminy Kocmyrzów-Luborzyca Markowi Jamborskiemu oraz Pani Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Branówce Agnieszce Brodowskiej za przyłączenie się do projektu i przygotowanie całej oprawy na mecie peletonu.

Organizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa bez hojności naszych sponsorów wśród których znaleźli się: Echo Investment, Impel Cleaning, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska jak również bez wsparcia partnerów branżowych: Intersportu, Firmy Thier S.C – Małopolanka Zdrój i Galicyaoraz partnerów odpowiedzialnych za zabezpieczenie całej imprezy czyli Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. 

Dziękuję patronom medialnym TVP Kraków, Radiu Kraków, Dziennikowi Polskiemu, portalowi KRKnews.pl za promocję projektu dzięki czemu mogliśmy dotrzeć z informacją do szerokiego grona odbiorców oraz wszystkim mediom, które towarzyszyły nam podczas pierwszego etapu relacjonując na bieżąco jego przebieg.

Licząc na dalszą współpracę i zainteresowanie z Państwa strony serdecznie zapraszam do uczestnictwa w kolejnych etapach cyklu Tour de Cracovia z których następny odbędzie się na wiosnę 2015r.


Udostępnij:

Podobne artykuły

Zapisz się na newsletter