Stowarzyszenie Tak, Kraków! Działamy na rzecz rozwoju miasta Krakowa!

Koncert dla Trzech Króli

6 stycznia br. w Święto Objawienia Pańskiego, już po raz trzeci Stowarzyszenie TAK, KRAKÓW!, którego Przewodniczącym jest Pan Poseł Ireneusz Raś, we współpracy z Akademią Muzyczną zaprasza w mury Bazyliki Mariackiej na Koncert dla Trzech Króli, organizowany dla mieszkańców Krakowa.

Koncert w Święto Trzech Króli został zapoczątkowany w 2015 roku, wówczas w Bazylice Mariackiej zaprezentowane zostały najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu Janusza Radka wraz z solistką Akademii Muzycznej – Katarzyną Oleś-Blachą. W roku 2016 wystąpił Zespół Brathanki wraz z Kapelą Mała Ziemia Suska z Suchej Beskidzkiej.

 Z kolei w tym roku, w murach Bazyliki Mariackiej, rozebrzmieją kolędy w wykonaniu Stanisława Sojki i Chóru Akademii Muzycznej w Krakowie pod dyrekcją Andrzeja Korzeniowskiego.

 Wstęp na koncert jest bezpłatny, a wydarzeniem towarzyszącym koncertowi kolęd będzie zbiórka pieniężna na rzecz krakowskiego Stowarzyszenia Lekarzy Nadziei, które od lat opiekuje się osobami bezdomnymi a którego przewodniczącym jest prof. Zbigniew Chłap.

Sponsorami wydarzenia są: Wodociągi Krakowskie, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania, Małopolskie Dworce Autobusowe, Inter Auto Skoda, Impel Cleaning, Hotel Rubinstein, Yamaha

Koncert objęty został Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Małopolskiego – Jacka Krupy.

Zapowiedź Koncertu dla Trzech Króli: https://www.youtube.com/watch?v=0w9ZZBJtPmg

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

3-kroli-2017


Udostępnij:

Zapisz się na newsletter