Stowarzyszenie Tak, Kraków! Działamy na rzecz rozwoju miasta Krakowa!
Przed nami Tour de Pologne !!! [KONKURS]

Przed nami Tour de Pologne !!! [KONKURS]

Organizatorzy Tour de Cracovia kibicują wszystkim uczestnikom i organizatorom największej imprezy kolarskiej Tour de Pologne !!!

7 sierpnia rusza VI etap 72. Tour de Pologne w którym z pewnością nie zabraknie wielu sportowych emocji i zaciekłej rywalizacji.

Inspirowani ideą Tour de Pologne Amatorów zachęcamy do wzięcia udziału w wielkim wyścigu kolarskim Tour de Cracovia – 10 października 2015r. w Więcławicach Starych (Gmina Michałowice) – wieńczącego roczny cykl rowerowy, który zgromadził wielu sympatyków w różnym wieku.

Podczas Tour de Pologne czekamy na was w punkcie informacyjnym Tour de Cracovia na terenie kompleksu Bukovina Terma- Hotel –SPA gdzie będzie można zapoznać się z nasza ofertą i uzyskać szczegółowe informacje na temat uczestnictwa w wyścigu kolarskim 10 października.

Dla tych którzy chcieliby wystartować w kompletach kolarskich Tour de Cracovia podczas wyścigu Tour de Pologne Amatorów w dniu 7.08.br mamy do rozlosowania 10 kompletów z naszym logo.

Serdecznie zachęcam do zgłaszania się za pomocą maila (do poniedziałku 3 sierpnia) pod adres biuro@tak.krakow.pl podając imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz oczekiwany rozmiar stroju.

Szczęśliwcy którzy zostaną wylosowani będą mogli odebrać swój komplet w punkcie promocji Tour de Cracovia przed startem na terenie kompleksu Bukovina Terma- Hotel –SPA.

DSC_0110


Udostępnij:

Zapisz się na newsletter